asnaf 724

هاشور سه بعدی چیست؟
جهت رزرو انواع هاشور میکروبلیدینگ و تتو در مشهد با شماره 09152773735تماس بگیرید طراحی انواع تتو ابرو، هاشور ابرو، خط چشم، قرینه سازی و حجم‌دهی لب و تتو بدن در مشهد با روش‌های میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ و فیبروز در محیطی بهداشتی صورت می‌پذیرد. اینستاگرام ما https://www.instagram.com/microblading_phibrows_azar/ تلگرام http://t.me/microblading_azar هاشور سه بعدی ابرو چیست؟ هاشور سه بعدی… ادامه خواندن هاشور سه بعدی چیست؟

جهت رزرو انواع هاشور میکروبلیدینگ و تتو در مشهد با شماره 09152773735تماس بگیرید

طراحی انواع تتو ابرو، هاشور ابرو، خط چشم، قرینه سازی و حجم‌دهی لب و تتو بدن در مشهد با روش‌های میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ و فیبروز در محیطی بهداشتی صورت می‌پذیرد.

اینستاگرام ما

https://www.instagram.com/microblading_phibrows_azar/

تلگرام

http://t.me/microblading_azar

هاشور سه بعدی ابرو چیست؟

هاشور سه بعدی ابرو ( D Eyebrow Tatto3)
هاشور ابرو نوعی تاتو ابرو محسوب می­شود که با انتقال رنگدانه ها به زیر پوست یک آرایش نیمه دائمی را  بر روی صورت ایجاد می­کند.
تفاوت هاشور با تاتوی سنتی ابرو این است که در هاشور، رنگ به صورت خطوط ظریف و مو مانند درون ابروهای فرد کشیده می­شود، اما در تاتو رنگ به صورت یکدست به زیر پوست تزریق می شود پس در نتیجه کار هاشور بسیار ظریف تر و زیباتر است و به صورت طبیعی جلوه می­کند.
هاشور ابرو به دو صورت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ انجام می­شود و می­توان به وسیله آن­ها ابروها را پرپشت و قرینه کرد. در روش میکروپیگمنتیشن نسبت به روش میکروبلیدینگ رنگ را بر لایه های پایین تری نفوذ می­دهند به همین علت ماندگاری بیشتری دارد.
هاشور به روش های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن کاملا بهداشتی است چون برای کار، از سوزن ها و ابزار یک بار مصرف استفاده می­شود. برای انجام کار هاشور، پیشانی فرد را با خط کش مخصوص اندازه گرفته و مدل ابرو مناسب با فرم صورت را توسط شابلون و مداد طراحی می­کنند. سپس با استفاده از قلم مخصوص که سوزن های بسیار ریزی دارد کار هاشور ابرو آغاز می­شود.
هاشور ابرو انواع مختلفی دارد:
هاشور ابرو 3 بعدی، هاشور ابرو 2 بعدی، هاشور ابرو تک بعدی(خطی یا کلاسیک)، هاشو ابرو طبیعی (نچرال)، هاشور ابرو کرکی، هاشور ابرو تیغ ماهی، هاشور ابرو مویی، هاشور ابرو هایلایت، هاشور ابرو ترکیبی با سایه ابرو (شیدینگ)
این مقاله به توضیح هاشور سه بعدی می­پردازد:

هاشور ابروی سه بعدی به علت اینکه خطای دید ایجاد می کند، ابرو را زیبا و بُعد دار نشان می­دهد. این مدل ابرو برای افرادی که می­خواهند ابروهایی طبیعی و برجسته داشته باشند مناسب است. در این مدل، خطوط ابتدای ابرو به سمت بالا هاشور میخورند و در قسمت انتهایی ابرو خطوط هاشور از بالا به سمت مرکز و از پایین به سمت مرکز زده می­شود در این صورت انتهای ابرو شکل فلش مانند به خود می­گیرد و چون قسمت میانی ابرو کم رنگ تر از قسمت بالا و پایین است به همین علت ابرو طبیعی و حجیم جلوه می­کند. روش دیگر اینکه برای ایجاد حالت سه بعدی از رنگ های تیره و روشن برای ابرو استفاده می کنند. بالا و پایین ابرو را رنگ روشن و وسط ابرو را رنگ تیره استفاده می کنند تا خطای دید ایجاد شود و نمای برجسته به ابروها دهد.
هاشور سه بعدی برای افرادی که دارای ابروهای رو به بالا و کم پشت هستند کاربرد دارد.
*افرادی که بیماری های خاص همچون بیماری های قلبی، پوستی و … دارند بهتر است قبل انجام کار هاشور با پزشک خود مشورت نمایند.
مدت زمانی که لازم است تا یک هاشورکار حرفه ای، سه بعدی ابرو را انجام دهد حدود 1 تا 5/1 ساعت است. مدت ماندگاری هاشور ابرو به عوامل مختلفی همچون جنس پوست، میزان چربی پوست صورت، رنگ پوست صورت، کیفیت رنگ استفاده شده در هاشور، عمق کاشت رنگ، حرفه ای بودن هاشورکار و … بستگی دارد اما به صورت میانگین حدود 1 تا 3 سال است.
قبل از انجام هاشور سه بعدی ابرو اگر اسکراب انجام شود دوام هاشور بیشتر می­شود.
اسکراب کردن صورت به منظور زدودن آلودگی از سطح پوست انجام می­شود. قبل از انجام هاشور لایه برداری از پوست چربی و سلول های مرده روی پوست پاکسازی می­شود. البته باید به این نکته توجه داشت که لایه برداری زیاد پوست به آن آسیب وارد می­کند پس یک بار در هفته باید انجام شود. به جای اسکراب از دیگر شستشو دهنده های صورت، تونر، شیرپاکن و … نیز می­توان استفاده نمود.
قیمت هاشو ابرو نیز بسته به مکان سالن، بهداشت آن، مواد استفاده شده در کار هاشور، مهارت هاشورکار و… متغیر است.
مدت ماندگاری هاشور سه بعدی
ماندگاری هاشور سه بعدی ابرو بین 6ماه تا 3 سال متغیر است. دوام هاشور بر روی صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد:

  • عمق کار هاشور سه بعدی: هرچه عمق نفوذ رنگ بیشتر باشد ماندگاری هاشور نیز بیشتر است. تاتوکار ماهر و حرفه ای به خوبی می­تواند این کار را انجام دهد و نتیجه ی کار را رضایت بخش کند.
  • روش انجام هاشور سه بعدی: تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیکمنتیشن همانگونه که اشاره شد در عمق نفوذ رنگ است. روش میگروپیگمنتیشن به پوست بیشتر نفوذ می­دهند به همین علت ماندگاری بیشتری نسبت به میکروبلیدینگ دارد.
  • جنس پوست: هاشور، روی پوست خشک و معمولی دوام بیشتری نسبت به پوست چرب دارد. افرادی که پوست چرب دارند بهتر است قبل هاشور اسکراب انجام دهند تا چربی پوست کاهش یابد.
  • کیفیت رنگ مورد استفاده برای هاشور سه بعدی: برای هاشور ابرو باید از رنگ های با کیفیت استفاده شود چون سرب کمتری دارند و دوام آن ها بیشتر است. همچنین از طرف دیگر رنگ های باکیفیت حساسیت پوستی برای فرد ایجاد نمی­کند. (بهتر است قبل انجام عمل هاشور، تاتوکار رنگ را بر روی قسمتی از بدن فرد تست کند.)

 

  • رنگ هاشور: هر مقدار رنگ هاشور تیره تر باشد دوام بیشتری دارد. هاشور با رنگ های روشن پس از مدتی کم رنگ می­شوند و نیاز به ترمیم پیدا خواهند داشت. البته تناسب رنگ مورد استفاده برای هاشور ابرو با رنگ موهای سر لازم است و اگر یک تا دو درجه نیز روشن تر باشد زیبایی خاصی به صورت می­دهد.

انجام هاشور سه بعدی در زمان بارداری و شیردهی
برای انجام هاشور سه بعدی در دوران بارداری بهتر است از رنگ های ارگانیک استفاده شود تا مشکلی برای جنین ایجاد نشود. در این دوران تغییرات هورمونی بر روی رقیق شدن خون بدن تاثیر می­گذارد و این باعث می­شود هاشور ابرو کمرنگ شود.
در دوران شیردهی نیز انجام هاشور سه بعدی ابرو، باید به اواسط شیردهی موکول شود. در اوایل شیردهی تغییرات هورمونی شدیدتر است و این باعث کمرنگ شدن و یا محو هاشور ابرو می­شود.
*باید به این نکته توجه شود که برای انجام هاشور ابرو در زمان های خاص مانند بارداری، شیردهی و … از پزشک خود مشورت بگیرید.

به جز هاشور سه بعدی دو مدل هاشور دو بعدی و خطی نیز وجود دارد که همانند هاشور سه بعدی باعث می­شوند ابروها برجسته به نظر آیند که در زیر به این دو مدل اشاره شده است:
هاشور سه بعدی با هاشور دوبعدی و خطی از نظر Spine با هم تفاوت دارند. هاشور سه بعدی Spine3، هاشور دو بعدی Spine5 و هاشور کلاسیک Upper Spine  است.

  • هاشور دو بعدی ابرو (مدل دخترانه)

در روش هاشور دو بعدی، خطوط هاشور ابروها در نیمه ابتدایی به سمت بالا هستند و در وسط ابرو، در قسمت قوس پایینی متمرکز می­شوند. خطوط نیمه انتهایی به سمت دم خمیده می­شوند.
این مدل هاشور برای افرادی که جهت ابروهایشان رو به پایین است کاربرد دارد. این مدل به مدل دخترانه نیز معروف است چون زیر ابروها خط ایجاد نمی­شود.

  • هاشور خطی یا کلاسیک (تک بعدی)

در روش هاشور خطی ابرو خطوط هاشور به سمت بالا هستند و هرچه به انتهای ابرو نزدیک می شوند ابرو به سمت دم خمیده می شود. خطوط هاشور ابرو در مدل هاشور خطی در جهت خواب ابرو است و خطوط در نقطه ی دم متمرکز هستند.

کار هاشور  به جز ابرو برای لب،خط لب، سایه لب، بن مژه، سایه چشم، اسکالپ سر و … نیز کاربرد دارد.
اگرتمایل به انجام کار هاشور در مشهد دارید ما بهترین خدمات را برای شما عزیزان در نظر داریم.

اینستاگرام ما

https://www.instagram.com/microblading_phibrows_azar/

تلگرام

http://t.me/microblading_azar

 

 

 

بیشتر بدانیم

کارت ویزیت دیجیتال
ثبت نام کارت ویزیتآینده با این کارت کوچک بزرگ استکارت ویزیت دیجیتالکارت ویزیت دیجیتال چیست؟یک لینک زیبا در بیو برای اینستاگرام، تیک تاک، توییتر، واتساپ، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی شما است. نام خود را در چند ثانیه مطرح کنیدثبت نام کارت ویزیت : Shareبرای مشاهده مزیت ها و امکانات کارت ویزیت دیجیتال ویدئو… ادامه خواندن کارت ویزیت دیجیتال
بهترین شهربازی های مشهد
در این مقاله با مجله گردشگری اصناف 724 همراه باشید تا لیست کاملی از بهترین شهربازی های مشهد و همچنین مراکز بازی کودکان در مشهد را به شما معرفی کنیم تا اگر قصد تفریح و انجام سرگرمی‌های مهیج را داشتید، قبل از رفتن با این شهربازی‌ها بیشتر آشنا شوید. ۱- شهربازی پارک ملت مشهد یکی… ادامه خواندن بهترین شهربازی های مشهد
بهترین مدیر فروش ایران – بازاریابی
این مقاله بخشی از کتاب بازاریابی است کتابخانه موفقیت برایان تریسی که دردر بخش مقالات بهترین مدیر فروش ایران در سایت اصناف 724 میخوانید مشتری در مرکز بازاریابی بازاریابی موفق، مشتری را در مرکز همه برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها قرار می‌دهد. همه افراد شرکت همواره بر مشتری تمرکز دارند. شرکت در ارائه خدمات به مشتری وسواس… ادامه خواندن بهترین مدیر فروش ایران – بازاریابی
درباره مشهد
شهر مشهد که از وجود حرم امام رضا (ع) بهره می برد به عنوان پایتخت مذهبی ایران شناخته می شود و به همین دلیل است که سالانه نظر  گردشگران خارجی و داخلی زیادی را به خود جلب می کند، به همین خاطر این عامل باعث شده تا علاوه بر جنبه مذهبی و زیارتی در جنبه… ادامه خواندن درباره مشهد
چابهار
تاریخچه چابهار برای مرور تاریخچه شهر چابهار باید به دوره قاجار و سال 1270 هجری قمری (1232 خورشیدی) بازگردیم. در این زمان ابراهیم خان بهزادی بمی برای حکومت بمپور انتخاب شده و توانسته بود در دوره ابتدای حکومتش بخش هایی از بلوچستان را به خاک ایران ضمیمه کند. ابراهیم خان بمی در ادامه موفقیت هایش… ادامه خواندن چابهار